Tiefgrund LF

Skaidrus sutvirtinantis ir įgeriamumą mažinantis giluminis gruntas mineraliniams paviršiams. Lauko ir vidaus darbams.
Bespalvis, ypač giliai įsiskverbiantis giluminis gruntas paviršiaus įgeriamumui sumažinti ir jam sutvirtinti. Naudojamas pirminiam paviršių, tokių kaip tinkas, glaistas, plytų mūras, betonas, gipso tinkas ir gipso kartonas, dujų silikatas, cemento drožlių plokštės, o taip pat senų, šiek tiek kreidinančių paviršių paruošimui.

Sąnaudos: apie 150 – 200 ml/m2 , priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį gruntavimą objekte. 

German_Technology_Logo_shadow_WEB   Tiefgrund-12-003_apala-uzlime_WEB   blauer_engelweb2018aplis  

Panaudojimas ir savybės: Bespalvis vandeninis ypač giliai įsiskverbiantis giluminis gruntas paviršiui sutvirtinti ir įgeriamumui sumažinti. Naudojamas pirminiam paviršių, tokių kaip tinkas, glaistas, plytų mūras, betonas, gipso tinkas ir gipso kartonas, dujų silikatas, cemento drožlių plokštės, o taip pat senų, šiek tiek kreidinančių paviršių paruošimui.  Laidus vandens garams (kvėpuojantis). Nesudaro kenksmingų garų, todėl gali būti naudojamas patalpose su nepakankama ventiliacija, o taip pat patalpose, kur laikomi ar gaminami maisto produktai.

Pagrindas: Turi būti sausas ir švarus. Senus dažų likučius ir tapetus būtina visiškai pašalinti. Paviršiaus defektus viduje taisyti glaistu Super Nova Füllspachtel innen, fasadų nelygumus – fasadiniu glaistu.

Dengimas: Dengti šepečiu, voleliu ar purkštuvu. Naudoti neskiestą. Jei naudojamas purkštuvas, gruntą reikia įtrinti iki pilno paviršiaus prisotinimo. Išdžiūvus neturi susidaryti blizgi plėvelė. Dirbti ne žemesnėje kaip +5°C temperatūroje.

Džiūvimas: Esant +20°С temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei, išdžiūsta per 4-6 valandas.

Darbo įrankius plauti vandeniu iškart po panaudojimo.

Spalva: bespalvis

Sausasis likutis: 12%

Rišiklio dalelių dydis: 0,03 μm

Pakuotė: 1L / 5L / 10L

Laikymas: Saugoti vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas – 2 metai nuo pagaminimo datos (žr. markiruotę ant pakuotės).

Categories: Gruntavimo medžiagos