Thermotapeten-kleber

Thermotapeten-kleber
Thermotapeten-kleber

Klijai termotapetams
Paruošti naudojimui dispersiniai klijai putų polistirolo ar poliuretano termotapetų klijavimui. Vidaus darbams.

Sąnaudos: apie 500 g/m2

   

Panaudojimas ir savybės: Paruošti naudojimui dispersiniai klijai putų polistirolo ar poliuretano termotapetų klijavimui. Taip pat tinka ir ekstrudinei putų polistireno plėvelei klijuoti. Vidaus darbams.

Pagrindas: betonas, dujų betonas, cemento drožlių plokštės, tinkas, gipsas ir gipso kartonas, medžio drožlių ir plaušo plokštės. Tik vidaus darbams. Pagrindas turi būti tvirtas, švarus ir sausas.  Naujas tinkas turi būti pilnai išdžiūvęs. Atsisluoksniavusius senų dažų likučius, tapetus ir kitas dangas pašalinti visiškai. Nelygumus išlyginti glaistu Super Nova Füllspachtel innen. Stipriai įgeriančius paviršius gruntuoti klijais Super Nova Thermotapeten-Kleber skiestais  20% vandeniu, o jautrius drėgmei bei kreidinančius paviršius gruntuoti giluminiu gruntu Super Nova Tiefgrund LF. Termotapetus klijuoti tik ant visiškai išdžiūvusio paviršiaus.

Naudojimas: Klijus dengti ant tapeto ar pagrindo šepečiu,  ar kailiniu voleliu. Priglausti termotapetus prie paviršiaus ir tolygiai prispausti visu paviršiaus plotu. Klijams išdžiūvus (maždaug po 24-48val. ant įgeriančių paviršių), galima klijuoti dekoratyvinius tapetus ar dažyti.  Klijuojant tapetus ant patapečių (termotapetų) be viršutinio popieriaus sluoksnio, paviršių gruntuoti  klijais Super Nova Thermotapeten-Kleber, skiestais 20% vandeniu.

Pakuotė: 1kg / 3kg

Laikymas: Vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas – 2 metai nuo datos, nurodytos ant pakuotės.

Categories: Bez kategorijas