PE-Fugenfüllprofil

Siūlių hermetinimo profilis lauko ir vidaus darbams

Vidaus ir išorės siūles užpildanti elastinga medžiaga

Langams, durims, mūrui, luboms/grindims/santechnikai ir t.t. ● 5-8mm pločio siūlei ● elastinė uždarų porų virvė(nedrėkstanti) ● 5m ilgio ● puikios izoliacinės savybės: šaltis, triukšmas, dulkės ir skesvėjis ● Siūlės gyliui min. 15mm ● gali būti naudojamas su silikonu, akrilu ir kitomis sandarinimo masėmis

Savybės:  PE-Fugenfüllprofil yra elastiška polietileno putų medžiaga uždaromis poromis. Šis profilis yra kaip vidinė užpildanti medžiaga visoms statybinėms ir deformacinėms siūlėms pastatų viduje ir išorėje. PE-Fugenfüllprofil panaudojimas padidina sandarinančios medžiagos sukibimą siūlės šonuose. Profilis atsparus senėjimui ir naudojamas su įgeriančiomis medžiagomis. PE-Fugenfüllprofil sumažina siūlės gylį ir taip pat sandarinimo medžiagos sąnaudas (pvz. silikono).

Naudojimas: PE-Fugenfüllprofil’io skersmenį parinkti atitinkamai pagal pateikiamą lentelę ir įsprausti jį į siūlę. Apvali virvė turi būti įdėta taip, kad siūlės gylis sudarytų maždaug pusę siūlės pločio. Likusią siūlės dalį užpildyti reikalinga sandarinimo mase ir išlyginti tam skirtu įrankiu.

Medžiagos matmenys           siūlės plotis              siūlės gylis    

PE-Fugenprofil 10 mm                 5 – 8 mm                      min. 15mm

PE-Fugenprofil 15 mm                 8 – 12 mm                    min. 20 mm

PE-Fugenprofil 20 mm                 12 – 15 mm                  min. 30 mm

Spalva: pilka

Pakuotė: 5 metrai

Laikymas: Oriģinalioje pakuotėje, sausoje, vėsioje patalpoje.

Categories: Specialūs produktai