Klarlack

Klarlack
Klarlack

Skaidrus lakas
Šilko blizgesio, skaidrus, atsparus alkidinis lakas lauko ir vidaus mediniams paviršiams. Silpno kvapo. Sudėtyje yra tirpiklių. Atsparus atmosferos veiksniams, nusidėvėjimui bei smūgiams. Padengia paviršius aukštos kokybės skaidria danga. Puikiai tinka baldams, durims, įvairiems mediniams interjero ir eksterjero elementams.

Sąnaudos: apie 1 x 12 m2/l

Panaudojimas ir savybės:  Šilko blizgesio, skaidrus, atsparus alkidinis lakas lauko ir vidaus mediniams paviršiams. Silpno kvapo. Sudėtyje yra tirpiklių. Atsparus atmosferos veiksniams, nusidėvėjimui bei smūgiams. Padengia paviršius aukštos kokybės skaidria danga. Puikiai tinka baldams, durims, įvairiems mediniams interjero ir eksterjero elementams. Gali būti naudojamas jau lakuotų paviršių atnaujinimui.

Pagrindas: turi būti švarus, sausas, atsparus ir nuriebalintas. Visus tarpinius sluoksnius, galinčius įtakoti prastesnį sukibimą, kruopščiai pašalinti. Naujus medienos paviršius, naudojamus lauko sąlygomis, gruntuoti Super Nova Holzgrund.

Dengimas: teptuku, voleliu ar purkštuvu. Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Dengiant pulverizatoriumi, esant poreikiui skiesti Super Nova Verdünner AF. Dengiant teptuku, voleliu ar “airless” tipo purkštuvu, naudoti neskiestą. Kad apsaugoti medieną nuo UV-spindulių, pagrindą būtina padengti spalvotu laku ar dažyve.

Džiūvimo laikas: Paviršius nelimpa po 4 val., perdažomas gali būti maždaug po 24 val.

Įrankių valymas: Plauti Super Nova Verdünner AF (vaitspiritu) iškart po darbo.

Sąnaudos:: apie 1 x 12m2/l arba 80 ml/m2 vienam sluoksniui lygiems paviršiams. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Blizgesio laipsnis: šilko blizgesio

Spalva: bespalvis

Pakuotė: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Laikymas: Vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje.

Sudėtis: alkidinė derva, bearomatis vaitspiritas, priedai

Categories: Medienos apsaugos priemonės