Füllspachtel innen

Füllspachtel innen
Füllspachtel innen

Gipso celiuliozės glaistas vidaus darbams.
Skirtas įvairių mineralinių vidaus patalpų paviršių, tokių kaip tinkas, betonas, natūralus akmuo, plytų mūras, gipso kartonas ir kitos statybinės plokštės,  glaistymui ir paviršiaus išlyginimui bei siūlių užtaisymui. Puikiai tinka ir modeliavimo bei formavimo darbams. Sukietėjęs gali būti pjaustomas ir šlifuojamas.

Vienkartinis sluoksnio storis: 0 – 20 mm

Paskirtis ir savybės: Skirtas įvairių mineralinių vidaus patalpų paviršių, tokių kaip tinkas, betonas, natūralus akmuo, plytų mūras, gipso kartonas ir kitos statybinės plokštės,  glaistymui ir paviršiaus išlyginimui bei siūlių užtaisymui. Puikiai tinka ir modeliavimo bei formavimo darbams. Sukietėjęs gali būti pjaustomas ir šlifuojamas. Naudojant gaunamas tvirtas pagrindas, kurį galima tapetuoti ir dažyti. Suriša hidrauliniu būdu. Gerai užpildo, būdingas puikus stabilumas, paprastai užmaišomas.  Labai gerai dengiamas, neplyšta ir nesusitraukia. SUPER NOVA Füllspachtel innen yra difuziškas, pralaidus orui ir įgeriantis.

Pagrindas: Pagrindai turi būti tvirti, švarūs, sausi ir išlaikantys apkrovą, prieš tai profesionaliai paruošti.  Rekomenduojame laikytis VOB, DIN 18 363, C dalies, 3 pastr. Apkrovos neišlaikančius sluoksnius pašalinti iki grunto. Nelygu pagrindas ir jo savybės, prieš glaistant reikia tinkamai nugruntuoti. Stipriai įgeriančius pagrindus, pvz., gips0 kartoną, pirmiausia sudrėkinti vandeniu, o po to nugruntuoti SUPER NOVA Tiefgrund LF. Netinka stiklui, plastikui, medienai, metalui ir lateksiniams dažams glaistyti.

Dengimas: Paruošimas:  nelygu norima konsistencija, 1,5 – 2 dalis SUPER NOVA Füllspachtel innen gerai sumaišyti su 1 dalimi šalto, švaraus vandens. Pirmiausia į maišyklę supilti vandenį, suberti užpildą ir palikti 2 – 3  min. Po to išmaišyti rankiniu arba elektriniu maišytuvu, kol neliks gumulų. Sumaišytą glaistą galima dengti maždaug 80 min. Įrankiai:  mentelė, glaistyklė, japoniška glaistyklė. Paviršiams glaistyti: mentė. Išdžiūvus nuglaistytus paviršius galima nušlifuoti. Kad atliekant pataisymo darbus, dažai išdžiūtų tolygiai, gali tekti visą paviršių nugruntuoti SUPER NOVA Tiefgrund LF. Pilnai išdžiūsta ir sukietėja per 1-2 dienas. Dažyti galima tik pilnai išdžiūvusį paviršių.

Įrankių valymas: plauti vandeniu iškart po darbo.

Spalva: balta

Pakuotė: 1,5 kg

Sąnaudos: Apie 900 g/m² vieno mm storio sluoksniui, priklausomai nuo dangos rūšies bei storio. Tikslios sąnaudos gaunamos objekte padengus bandomąjį plotą.

Laikymas: Sausoje patalpoje 12 mėnesių nuo pagaminimo datos, žr. markiruotę ant pakuotės.

Categories: Glaistai