Beton- und Garagen-Siegel

1 komponento metakrilo pagrindo grindų danga, skirta vidaus ir išorės darbams
Šilkinio matiškumo 1 komponento tirpiklio pagrindu pagaminta akrilinė grindų danga, puikiai dengia mineralinius pagrindus patalpose ir lauke, pvz., betono ir cementinius paviršius. Taip pat tinka garažo, sanitarinių patalpų grindims kurios yra veikiamos nedidelių ir vidutinių apkrovų.

Sąnaudos: Apie 125 – 170 ml/m² vienam sluoksniui. Sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo pagrindo įgeriamumo ir naudojimo būdo.

Panaudojimo sritis: Šilkinio matiškumo 1 komponento tirpiklio pagrindu pagaminta akrilinė grindų danga, puikiai dengia mineralinius pagrindus patalpose ir lauke, pvz., betono ir cementinius paviršius. Taip pat tinka garažo, sanitarinių patalpų grindims kurios yra veikiamos nedidelių ir vidutinių apkrovų. Dažai atsparūs variklių  alyvai, dyzelinui, vandens ir plastifikatorių išsiskyrimui iš automobilių padangų (neatsparus panaudotai variklių alyvai ir benzinui). Galima naudoti ir lauke, jei dažomi pagrindai yra apsaugoti  nuo drėgmės, pavyzdžiui, dengti balkonai ir stoginės. Didelis atsparumas dilimui ir atmosferos poveikiui.

Produkto savybės: 

  • Tirpiklių pagrindu
  • Labai geras sukibimas
  • Puikiai dengia
  • 1 komponento
  • Greitas džiūvimas
  • Didelis atsparumas dilimui
  • Atsparumas oro sąlygoms
  • Labai gerai valoma

Pagrindai: Pagrindai turi išlaikyti apkrovą, būti sausi, švarūs,  be dulkių, alyvos ir riebalų, klijų, cemento likučių, be gumos nuotrynų . Leiskite naujiems cementiniams paviršiams džiūti bent 5 savaites. Betono ir cemento išlyginamoji danga neturi viršyti 4 % drėgmės. Apsaugokite pagrindą nuo drėgmės kaupimosi; netinkamai hidroizoliavus grindų paviršius be rūsio, gali atsirasti dėmių.

Valykite apkrovą laikančius, nešvarius paviršius vandens arba garų srove. Mechaniškai pašalinti atpleišėjusius, atšokusius senų dangų sluoksnius, panaikinkite nelaikančius, kreidinius ir stipriai užterštus, pvz., alyvomis paviršius. Mažesnius paviršius galima valyti rankiniu būdu, o didesnius paviršius reikia iš anksto apdoroti, pvz., smėliuojant. Lengvai nušlifuokite lygius paviršius ir senas dangas, išsiurbkite dulkes.

Pastaba: Mažiausias betono ir cementinės dangos stipris turi būti B25 arba NW30 esant nedidelėms apkrovoms ir B35 arba NW40 esant vidutinėms apkrovoms.

Naudojimo būdas: Teptuku arba voleliu.

Teptuku: Dažymui naudokite specialius teptukus su sintetiniais arba mišriais šereliais.

Voleliu: Dažant voleliu ant lygaus, paruošto pagrindo, rekomenduojame naudoti dažų volelį su 6 mm ilgio šereliais.

Dangos struktūra: Tinkamai paruoškite pagrindą. Žr. skyrių “Pagrindai ir jų paruošimas”. Denkite 2 sluoksnius neskiestu produktu.

Stipriai sugeriančius pagrindus gruntuokite “Super Nova Tiefgrund LF”. Atlikdami šį veiksmą įsitikinkite, kad ant paviršiaus nesusidarė uždara blizganti plėvelė.

Taikymo temperatūra:Min. paviršiaus ir oro temperatūra +10 °C, dažymo ir džiūvimo metu. Prieš naudodami kruopščiai išmaišykite.

Naudojimo instrukcijos:

Prieš naudodami gerai išmaišykite.

Tarp sluoksnių palikite pakankamai laiko džiūvimui.

Užtikrinkite tinkamą vėdinimą dažymo ir džiūvimo patalpose metu.

Ant tos pačios plokštumos paviršių naudokite tik tos pačios  medžiagos partiją.

Skiedimas: Produktas paruoštas naudoti. Naudokite neskiestą.

Džiūvimo laikas: Jei oro temperatūra yra +20 °C, o santykinė oro drėgmė – 65 %, paviršių galima liesti po 1 valandos, perdažyti galima maždaug po 4 valandų. Mechaninę  ir cheminę apkrovą išlaiko maždaug po 7 dienų džiūvimo. Žemesnė temperatūra ir didesnė drėgmė gali turėti didelės įtakos džiovinimo trukmei.

Instrumentų valymas: Po darbo instrumentus iš karto nuplaukite nitro skiedikliu.

Blizgesio lygis: Šilko matinis

Rišiklis: Akrilo derva, reaktyvusis tirpiklis

Sudedamosios dalys pagal VdL: Akrilo derva, reaktyvusis tirpiklis, neorganiniai pigmentai, titano dioksidas, kalcio karbonatas, silikatai, alifatinės medžiagos, aromatinės medžiagos, plėvelės formavimo medžiagos, priedai.

Atspalviai: RAL 7030 STEINGRAU, RAL 7032 KIESELGRAU

Tankis: apie 1,25 g/cm³

Pakuotės: 2,5 L / 5 L / 10 L

Bendrosios nuostatos: Ant garažo grindų turi būti įrengta bandymų aikštelė padangų sąlyčio vietose, kad prieš dengiant paviršių išbandyti sukibimą.

Būtina laikytis šiame duomenų lape nurodytų gaminio techninių charakteristikų.

Sandėliavimas:Sandariai uždarytuose induose, vėsioje vietoje. Saugokite nuo šalčio.

Ženklinimas pagal reglamenta (EK) Nr. 1272/2008 [CLP]: Ženklinimas nurodomas saugos duomenų lape.

LOJ ribinės vertės: Produkto ES ribinė vertė (A/i kategorija): 500 g/l (2010). Šiame produkte yra <500 g/l lakiųjų organinių junginių.

Categories: Emaliniai dažai, Naujienos