3 in 1 Fensterlack

Speciali akrilinė emalė mediniams langams ir durims
Sukuria blizgią, drėgmę reguliuojančią dangą, kuri puikiai atstumia vandenį. Pasižymi atsparumu blokavimui, t.y. išdžiūvę paviršiai sulietus nesulimpa. Gaunamas ypač lygus, puikiai atrodantis paviršius.

Sąnaudos: apie 10m²/l arba 100 ml/m² lygiems paviršiams. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

   blauer_engelweb2018aplis  

Langų emalė trys viename
Blizgūs, skiedžiami vandeniu
● Gruntinis, tarpinis ir baigiamasis sluoksnis
● Nesulimpa
● Puikiai padengia briaunas
● Labai geras dengiamumas
● Vidaus ir lauko darbams

Savybės: Super Nova 3 in 1 langų emalė yra vandens pagrindu greitai džiūstanti balta specialiai langams skirta akrilinė emalė blizgiam paviršiaus gruntiniam, tarpiniam ir baigiamajam sluoksniui suformuoti iš vieno indo. Ypač aukštos kokybės, nelimpantys, difuziški ir ypač balti dažai medienos paviršiams patalpų viduje ir išorėje. Puikiai padengia briaunas, ypač gerai dengia, lengvai dažomi.

Panaudojimas: visoms stabilių matmenų medinėms konstrukcijoms, kaip pvz. durys, langai, langinės ir kitos medinės konstrukcijos, kurios turi išlikti baltos ir nesulipti.

Pagrindas: turi būti sausas, švarus, tvirtas, laikantis apkrovą ir nuriebalintas. Atsisluoksniavusius ar įtrūkusius senų dažų likučius pašalinti visiškai. Tvirtus senų dažų sluoksnius nuvalyti ir gerai sušlifuoti. Dervų turinčią medieną valyti Super Nova Nitro-Universal-Verdunner. Mėlio ir grybelio pažeista medines išorines konstrukcijas apdoroti gruntu Super Nova Holzgrund. Kad išvengti dažančių medienos pigmentinių sudėtinių dalių, neapdorotą medieną padengti Super Nova Holz Isoliergrund.

Dažymas: prieš naudojimą gerai išmaišyti. Dengti teptuku ar voleliu. Rekomenduojami įrankiai: akrilinis teptukas arba didesniems plotams smulkiaporis poroloninis volelis. Purškiant klampumą reguliuoti vandeniu. Nedirbti žemesnėje kaip +8°C temperatūroje.

Džiūvimas (+20°C): Paviršius sausas maždaug po 1val., sekantis sluoksnis gali būti dažomas maždaug po 6 val. Žemesnė temperatūra ir didesnė santykinė oro drėgmė pailgina džiūvimo laiką.

Darbo įrankiai: plauti vandeniu iškart po dažymo.

Laikymas: statmenai, sandarioje pakuotėje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Galiojimas nepradarytoje pakuotėje nurodytas ant pakuotės.

Sudėtis: akrilato dispersija, titano dioksidas, kondicionierius,vanduo, priedai, metil-benzil -izociazolinonas. Gali sukelti alerginę reakciją.

LOJ: ES ribinė vertė šiam produktui (A/a): 30g/l LOJ. Šiame produkte yra ne daugiau kaip 1g/l LOJ.

Saugos nurodymai: Darbo ir džiūvimo metu pasirūpinti pakankama ventiliacija. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus ant odos ar į akis, gausiai. plauti vandeniu. Purškiant naudoti kombinuotą filtrą A2/P2, šlifuojant – dulkių filtrą P2. Darbo metu nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Nepilti į kanalizaciją, vandens telkinius ar gruntą.

Utilizavimas: perdirbimui atiduoti tik visiškai tuščią tarą. Sudžiūvę dažų likučiai gali būti išmetami kaip buitinės šiukšlės.

Categories: Emaliniai dažai