Schultafellack

Emalė mokyklinėms lentoms
Speciali matinė alkidinės dervos emalė mokyklinėms lentoms, paviršiams, ant kurių bus rašoma kreida (pvz. kavinės meniu lentos), stalo teniso stalams, dekoratyviniams medžio ar metalo elementas vidaus patalpose.

Sąnaudos: apie 10m²/l arba 100 ml/m² lygiems paviršiams. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte

Paskirtis: Matinis, specialus alkidinės dervos lakas mokyklinėms lentoms, kavinių skelbimo lentoms, stalo teniso stalams, dekoratyviems elementams iš medžio ir metalo viduje. Nuoroda: spalvotomis kreidomis rašyti tik ant sausos lentos.

Savybės: Be aromatinių junginių, silpno kvapo, lygi sklida, puiki dengiamoji geba, neatspindintis, lengvai valomas.

Pagrindo paruošimas: Pagrindas turi būti sausas, švarus, nesurūdijęs ir neriebaluotas,  išlaikantis apkrovą, gebantis sukibti.

Dengimo būdas: Teptuku ir voleliu.

Naujas lako sluoksnis: Naujas lentas iš medienos, medienos drožlių, kietosios medienos plaušų plokščių padengti „RECHT Kunstharz Spachtel“ glaistu ir užpildyti poras. Medieną, geležį ir plieną gruntuoti nebūtina. Spalvotieji metalai apdorojami „ALBRECHT-Allgrund“ gruntu. Dengti teptuku arba voleliu 1-2 sluoksnius  „ALBRECHT-Schultafellack“, neatskiedus.

Renovavimas: Pašalinti atsisluoksniavusias ir trapias lako daleles. Neatšokusius sluoksnius pašlifuoti. Toliau dengti kaip naują lako sluoksnį.

Išeiga: Apie 10 m2/l dengiant vienu sluoksniu

Įrankių plovimas: Terpentino pakaitalu arba universaliu skiedikliu.

Džiūvimo trukmė: Esant +20°C temperatūrai ir 60% oro drėgnumui, dulkės nelimpa maždaug po 1 val. Vėl galima dengti maždaug po 12 val. Kai temperatūra žemesnė ir/ arba didesnis oro drėgnumas, džiūsta ilgiau.

Dengimo temperatūra: Objekto ir oro temperatūra dengiant turi būti ne žemesnė kaip +10°C. Spalvotomis kreidomis rašyti tik ant sausų lentų. Prieš dengiant gerai išmaišyti. Pakuotę sandariai uždaryti ir laikyti vėsiai bei sausai.

Laikymas: Laikyti sausai, vėsiai, bet ne šaltyje.

Spalva: 0611 žalia, 0905 juoda

Blizgesio laipsnis: Matinis

Tankis: Apie 1,4 g/cm³

Rišiklis: Speciali alkidinė derva

Sudėtis: Speciali alkidinė derva, neorganiniai ir organiniai pigmentai, baritas, silikatai, alifatiniai angliavandeniliai, dearomatizuoti, glikolio eteris, priedai.

Pakuotė: 375 ml, 750 ml

Categories: Emaliniai dažai