Modellierputz

Modellierputz
Modellierputz

Dekoratyvinis modeliuojamas struktūros tinkas
Baltas, atsparus drėgmei dekoratyvinis struktūrinis tinkas individualiam vidaus ir išorės paviršių (sienų ir lubų) apipavidalinimui. Ypač atsparus mechaniniam poveikiui. Puikiai tinka ir daugiabučių laiptinėms. Slepia nelygumus bei sukuria papildomą akustinį efektą.

Atsiduokite savo fantazijai ir rezultatas jus nustebins!

Sąnaudos: Rankiniu budu – apie 2 kg/m2, priklausomai nuo struktūros ir sluoksnio storio. Purkštuvu – apie 1,2 kg/m2. Tikslios sąnaudos gaunamos padengus bandomąjį plotą objekte.

2   supernova_mixlogo_cmyk_300dpi_web2017

supernova_modellierputz_web2020_paraugs

Panaudojimas: Tinkas užtepamas ant paviršiaus glaistykle, voleliu ar šepečiu. Sluoksnio storis, tepant vienu sluoksniu, neturi viršyti 5mm. Struktūra suteikiama dažymo ar glaistymo įrankiais bei specialiais įrankiais (trafaretai, reljefiniai voleliai ir t.t.) ar kitais tam tinkamais daiktais. Atsiduokite savo fantazijoms, ir rezultatas jus nustebins! Taip pat šiuo tinku galima dengti paviršių, naudojant purškimo įrangą, pritaikytą tinko purškimui.

Pagrindas: Švarus, sausas, lygus ir atsparus plytų mūras, tinkas ar gipso kartonas. Senos byrančios ar pleišėjančios dangos turi būti kruopščiai pašalintos. Kreidinančius ir stipriai drėgmę įgeriančius paviršius gruntuoti giliai įsiskverbiančiais gruntais Super Nova Tiefgrund LF. Tamsius ar turinčius kontrastų paviršius, taip pat paviršius, padengtus emale, rekomenduojama prieš tai padengti adheziniu gruntu Super Nova Quarzgrund.

Dengimas: Prieš darbą gerai permaišyti elektriniu maišytuvu. Jei netenkina tinko konsistensija, jį galima skiesti vandeniu 1-3%. Tinką tepti tolygiu sluoksniu ant paviršiaus glaistykle, voleliu ar šepečiu. Norimą struktūrą suteikti tam tinkamu įrankiu.

Darbo temperatūra ir džiūvimo laikas: Tinkuoti esant ne žemesnei kaip +5 °С paviršiaus, oro ir naudojamo tinko temperatūrai. 2mm storio sluoksnis, esant normalioms sąlygoms, išdžiūsta maždaug per parą (+20°С temperatūra ir 65% santykinė oro drėgmė). Esant prastesnėms sąlygoms ir storesniam sluoksniui, džiūvimo laikas gali pailgėti iki savaitės.

Darbo įrankiai: Plauti vandeniu iškart po panaudojimo.

Spalvinimas: spalvinti galima dispersiniais dažikliais Super Nova Vollton- und Abtönfarbe arba spalvinimo mašinomis.

Blizgesio laipsnis: matiniai.

Spalva: balta

Pakuotė: 18kg

Sandėliavimas: sandarioje pakuotėje, vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas – iki datos, nurodytos ant pakuotės.

LOJ: ES nustatytos ribinės vertės šiam produktui (kat.A/c): 40g/l ( 2010). Šiame produkte yra ne daugiau kaip 40 g/l lakiųjų organinių junginių.

Categories: Dispersiniai dažai vidaus darbams, Fasadiniai dažai, Struktūriniai tinkai