Fliesenlack Seidenmatt

Tirpiklio pagrindu pagamintas dažas vidinių sienų plytelėms dažyti
Sintetinių dervų pagrindu pagaminti dažai, skirti kūrybiškai perdažyti  lygias, neįgeriančias sienų plyteles vidaus  patalpose, pvz., virtuvėje, vonios kambaryje ir tualete. Netinka grindų plytelėms ar virtuvės stalviršiams.

Sąnaudos: apie 10m²/l arba 100 ml/m² vienam sluoksniui. Sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo pagrindo įgeriamumo ir dažymo būdo. Tikslias sąnaudas reikia nustatyti bandomąja danga.

Paskirtis:Sintetinių dervų pagrindu pagaminti dažai, skirti kūrybiškai perdažyti  lygias, neįgeriančias sienų plyteles vidaus  patalpose, pvz., virtuvėje, vonios kambaryje ir tualete. Netinka grindų plytelėms ar virtuvės stalviršiams.

Atsparus drėgmei
Nereikia papildomo grunto
Labai geras sukibimas
Skirta vidaus patalpoms
Atsparūs smūgiams
Tirpiklių pagrindu, be aromatinių medžiagų

Pagrindo paruošimas: Pagrindas turi būti sausas, švarus, nesurūdijęs ir neriebaluotas,  išlaikantis apkrovą, gebantis sukibti. Ant pagrindo neturi būti atskiriamųjų medžiagų (pvz., silikono, kalkių ir muilo likučių). Pašalinkite visas silikonines jungtis ir vėl užklijuokite. Pašalinkite atsipalaidavusią siūlių medžiagą ir tinkamu skiediniu iš naujo užtaisykite netobulumus. Pagrindą nušlifuokite ir kruopščiai nuvalykite amoniaku pagal naudojimo instrukciją, tada nuplaukite švariu vandentiekio vandeniu ir leiskite gerai išdžiūti.

Dažymo būdas:

Prieš naudojimą gerai išmaišykite.

Tarp sluoksnių palikite pakankamai laiko išdžiūti.

Dėl pernelyg storų sluoksnių ir nepakankamo džiūvimo laiko tarp sluoksnių, dažų paviršius gali susiraukšlėti, o džiūvimo laikas gali pailgėti.

Ant dažomo paviršiaus naudokite tik vienos gamybos (partijos) medžiagą.

Užtikrinkite pakankamą vėdinimą patalpose dažymo  ir džiuvimo metu .

Norėdami apsaugoti baldus, grindis ir pan., juos reikėtų uždengti plėvele.

Dengimo būdas: Teptuku ir voleliu.

Įrankių plovimas: Po naudojimo įrankius iš karto nuvalykite „Nitro“ universaliu skiedikliu arba šepečių valikliu.

Džiūvimo trukmė: Esant + 20 °C temperatūrai ir 65 % santykinei oro drėgmei:
Paviršius išdžiūsta maždaug po 12 valandų.
Dažyti galima maždaug po 24 valandų.
Esant žemesnei temperatūrai ir (arba) didesnei drėgmei, šis laikas pasikeičia.

Dengimo temperatūra: Objekto ir oro temperatūra dengiant turi būti ne žemesnė kaip +5°C. Prieš dengiant gerai išmaišyti. Pakuotę sandariai uždaryti ir laikyti vėsiai bei sausai.

Laikymas: Laikyti sausai, vėsiai, bet ne šaltyje.

Spalva: Balta

Blizgesio laipsnis: Šilko matinis

Tankis: Apie 1,34 g/cm³

Rišiklis:Akrilo dispersija, Alkidinė derva, Akrilo derva, Tix alkidinė derva

Sudėtis: Akrilo dispersija, Alkidinė derva, Akrilo derva, Tix alkidinė derva, Titano dioksidas, Kalcio karbonatas, Silicio dioksidas, Silikatai, Alifatinės medžiagos, Glikoliai, Pagalbinės plėvelės formavimo priemonės, Priedas, Priemonė nuo odos, Siccative.

Pakuotė: 750 ml / 2,5 L

Bendrosios pastabos:

Naudojant šilko matinius / šilko blizgius sintetinių dervų dažus, pradinis blizgesys džiūdamas sumažėja. Galutinis blizgesio lygis pasiekiamas tik po kelių dienų džiovinimo.

Galutinis paviršiaus kietumas pasiekiamas tik maždaug po 5 dienų. Šiuo laikotarpiu venkite mechaninio poveikio paviršiams ir  vandens purslų.

Dėl didelio galimų paviršių skaičiaus ir kitų įtaką darančių veiksnių, prieš pradedant naudoti rekomenduojama padažyti  bandomąjį paviršių.

Dienos šviesos trūkumas (nepakankama UV spinduliuotė), karštis ir cheminis poveikis, pvz., valymo priemonių, klijų, dažų ar sandariklių garai, gali lemti skaidrių, baltų ir šviesių spalvų paviršių pageltimą. Tai būdinga sintetinių dervų dažams ir nėra gaminio defektas.

Rekomenduojame naudoti neutralius buitinius valiklius atnaujintiems paviršiams valyti ir prižiūrėti. Nenaudokite abrazyvinių kempinių, šveičiamojo pieno ir pan.

Kvapų atsiradimas dažant ir džiūstant yra būdingas tirpiklių pagrindu pagamintoms dažams  ir nėra produkto defektas.

Būtina laikytis šiame duomenų lape minimų gaminių techninių duomenų lapų.

Categories: Emaliniai dažai, Naujienos